Obr: m_r1_c2.jpg

Reference  

Vstup do zákaznické zóny

 

 


Obsah
Rozúčtování


Rozúčtování nákladů na vytápění a na dodávku teplé a studené vody podle poměrových měřičů provádí oddělení rozúčtování Plzeňských služeb s.r.o. v Plzeňském kraji a dále v Chomutově, Jirkově, Chebu, Perninku, Kralupech nad Vltavou, Praze, Kladně, Berouně, Příbrami, Rožmitále pod Třemšínem, Strakonicích, Jihlavě, Brně, Tišnově, Hradci Králové.

mapa reference


Od roku 2004 vzrostl počet poměrových měřičů nainstalovaných naší společností v bytových i nebytových jednotkách z 33 tis. na cca 140 tis. kusů.

Provozování tepelných zařízení


Z vlastních plynových kotelen zajišťujeme vytápění a dodávku teplé vody nejen v Plzni, ale i Horní Bříze a ve Starém Plzenci. Naším cílem je připojit na teplo a teplou vodu každého klienta, který není v dosahu centrálního rozvodu Plzeňské teplárenské a.s.
Na základě příkazní smlouvy provozujeme tepelná zařízení pro vlastníky výměníkových stanic a plynových kotelen, např. pro Statutární město Plzeň, OZ Sylván, InterCora spol. s r.o., Československá obchodní banka a.s., Okresní soud Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Gymnázium Plzeň, Komerční banka a.s., Útvar koordinace evropských projektů, ČR Generální ředitelství cel, ÚMO Plzeň 2, Společenství bytových jednotek v Plzni, Sokol Plzeň 1 atd..

Inženýrská činnost


Provádíme rekonstrukce a modernizace výměníkových a parních stanic a přestavbu plynových kotelen na výměníkové stanice.


„Rekonstrukce staré výměníkové stanice“ v objektu na adrese Jiráskova 5338, Chomutov

Před rekonstrukcí
CETEPRIM Plynové kotle


Po rekonstrukci
CETEPRIM Plynové kotle„Rekonstrukce staré parní VS – dodávka nové parní/horkovodní výměníkové stanice“ včetně zhotovení nové parní přípojky a kondenzačního potrubí v objektu na adrese Generála Mrázka 3562/3, Jablonec nad Nisou.

Před rekonstrukcí
CETEPRIM Plynové kotle


Po rekonstrukci
CETEPRIM Plynové kotleSpolečnost je připravena řešit rekonstrukce a modernizace tepelných zařízení svých klientů s využitím vlastních finančních prostředků s cílem zajistit vyšší efektivitu, stabilní dodávky tepla a bezpečný provoz.„Rekonstrukce výměníkové stanice Raisova 21, Plzeň“

Před rekonstrukcí Po rekonstrukci
CETEPRIM CETEPRIMDalší informace: O společnosti |  Rozúčtování tepla |  Úklidové služby |  Zákaznické centrum |  Provozování tepelných zařízení |  Správa nemovitostí |  Kontakty
© 2007 PLZEŇSKÉ SLUŽBY s.r.o. | Datum posledni aktualizace: 3.8.2022